Mecz Podbeskidzie - Sandecja Nowy Sącz, wynik końcowy 2-0

Podbeskidzie - Sandecja Nowy Sącz 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Podbeskidzie a Sandecja Nowy Sącz wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-10-29 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Podbeskidzie a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: Goku Román 62' 1-0 J. Bieroński 75' 2-0

Żółte kartki Podbeskidzie:

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Piter-Bucko 8' K. Toporkiewicz 81' M. Gabrych 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny arbiter spotkania - S. Tarnowski. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Podbeskidzie stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Wisla Krakow.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów futbolu śledzi ekscytujące potyczki w lidze I Liga. Interesujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak przykładowo M. Piter-Bucko nieustannie sprawiają wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie trafiamy na nieprzepisowe faule zakończone żółtą kartką, wyśmienite asysty czy bramki zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami są bardzo zażarte, rzadko bywa koniec końców, iż są to zmagania usypiające. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.