Spotkanie Wisla Krakow kontra Podbeskidzie zakończone wynikiem 3-3

Dnia 2022-10-22 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Wisla Krakow a Podbeskidzie.

Pierwsza połowa spotkania między Wisla Krakow i Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-3.

Gole strzelali: K. Biliński 13' 0-1 Luis Fernández 50' 1-1 Luis Fernández 63' 2-1 Goku Román 70' 2-2 B. Jaroch 81' 3-2 K. Drzazga 90' 3-3

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 54' M. Zyro 89'

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Milasius 7' I. Markov 49' Goku 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow: B. Moltenis 40'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia meczu to K. Arys. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Motor Lublin. Kolejno natomiast Podbeskidzie z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia.

Wierni fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą niezwykle ciekawe poczynania w lidze I Liga. Mocne futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak I. Lasicki T. Milasius raz za razem zaserwowały wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, idealne bramki oraz asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami piłkarskimi bywają niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że są to spotkania drętwe. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Wisla Krakow i Podbeskidzie oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.