Na obiekcie Stadion Ludowy odbył się mecz pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Podbeskidzie zakończony wynikiem 2-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Podbeskidzie zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2021-10-24 10:40 na stadionie Stadion Ludowy rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec oraz Podbeskidzie.

Gole strzelali: S. Sobczak 21' 1-0 K. Bilinski 39' 1-1 J. Roman 87' 1-2 P. Bryla 89' 2-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Ambrosiewicz 58' W. Szumilas 69' P. Bryla 83'

Żółte kartki Podbeskidzie: E. Bonifacio 31' T. Milasius 71' J. Roman 88'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter spotkania to . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Podbeskidzie podejmie Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi potyczki, które startują w lidze I Liga. Złożone z uzdolnionych zawodników piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo M. Ambrosiewicz E. Bonifacio nieprzerwanie serwują fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo niesamowitych przeżyć. Walki pomiędzy zawodnikami okazują się zagorzałe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że zmagania męczą fana. Wielokrotnie obserwujemy ostre sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają wyjątkowe przeżycia z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze piłkarskie znanej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Zaglebie Sosnowiec oraz Podbeskidzie z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Ludowy.