Podbeskidzie kontra Sandecja Nowy Sącz, wynik meczu: 0-1

W dniu 2021-10-16 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Podbeskidzie a Sandecja Nowy Sącz.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: T. Boczek 42' 0-1

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Janota 4' M. Janota 19' M. Scalet 55' J. Bieronski 83' M. Kowalski-Haberek 90' K. Gach 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: D. Sovsic 7' R. Kobryn 31' J. Zych 46' S. Rudol 50' S. Dikov 73'

Czerwone kartki Podbeskidzie: M. Janota 19'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny sędzia meczu to P. Pskit. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Podbeskidzie zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi starcia, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak M. Janota D. Sovsic wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy drużynami są niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, iż zmagania męczą. Ustawicznie zdarzają się brutalne faule, idealne asysty czy sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.