SKRA Częstochowa vs Podbeskidzie, wynik meczu: 1-1

 

Pierwsza część spotkania między SKRA Częstochowa a Podbeskidzie zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-03-07 17:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 22. Zmierzyły się SKRA Częstochowa i Podbeskidzie.

Gole strzelali: P. Pyrdoł 17' 1-0 K. Biliński 79' 1-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Pyrdol 21' B. Burman 52' K. Ropski 86'

Żółte kartki Podbeskidzie: Goku 60' Y. Celtik 64' D. Frelek 82'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Marciniak. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia natomiast Podbeskidzie z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

Bardzo często oddani kibice futbolu śledzą bardzo interesujące starcia, które startują w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak P. Pyrdol Goku stale gwarantują własnym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Bardzo często obserwujemy wyśmienite asysty i bramki, ostre faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące zmagania między piłkarzami są nader zagorzałe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki nużące. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga. SKRA Częstochowa i Podbeskidzie i ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.