Dnia 2023-12-09 14:00 miało miejsce spotkanie między Wisla Plock oraz Podbeskidzie zakończone wynikiem 2-1

W minioną sobotę na Orlen Stadionie odbył się mecz pomiędzy drużynami Wisła Płock i Podbeskidzie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1, pomimo że pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0. Mecz odbył się w ramach 18. kolejki I Ligi o godzinie 14:00.

Relacja z meczu piłki nożnej Wisla Plock - Podbeskidzie

W dniu 9 grudnia 2023 roku na Orlen Stadion odbyło się spotkanie pomiędzy drużyną Wisla Plock a Podbeskidzie. Mecz należał do 18 kolejki I Ligi. Sędzią głównym spotkania był J. Małyszek.

Sprawozdanie z meczu

Początek meczu obfitował w wzajemne ataki obu drużyn. Gospodarze stworzyli kilka groźnych sytuacji pod bramką Podbeskidzia, jednak skuteczna obrona gości sprawiła, że wynik nie uległ zmianie. Dopiero w 45. minucie meczu, F. Hiszpański zdobył bramkę dla Wisly, przerywając emocjonującą ciszę na stadionie.

W drugiej połowie gospodarze zwiększyli swoje prowadzenie, za sprawą Ł. Sekulskiego, który strzelił gola w 54. minucie. Jednak kilka minut później Podbeskidzie odpowiedziało bramką, którą zdobył L. Etoundi, obiecując przedłużenie emocji na boisku.

Spotkanie było bardzo zacięte, co zaowocowało kilkoma kartkami. Żółte kartki otrzymali: L. Sekulski i A. Chrzanowski z Wisly oraz D. Mikolajewski i M. Chlumecky z Podbeskidzia. Niestety żadna z drużyn nie uniknęła również czerwonych kartek, co miało wpływ na dalszy przebieg meczu.

W końcowym gwizdku sędziego wynik meczu to 2-1 na korzyść Wisly Plock. Mecz dostarczył wielu emocji i zachwycił kibiców obu drużyn. Następne mecze dla Wisly to Zaglebie Sosnowiec, Lechia Gdansk oraz GKS Katowice, natomiast Podbeskidzie zmierzy się z Znicz Pruszków, Resovią Rzeszów oraz Odrą Opole.