Spotkanie między Resovia Rzeszów i Podbeskidzie zakończone wynikiem 1-1 na stadionie Stadion Stal

Dnia 2022-04-08 16:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy Resovia Rzeszów a Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Resovia Rzeszów a Podbeskidzie wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: A. Komor 12' 1-0 M. Misztal 50' 1-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: S. Strozik 78' B. Wasiluk 83' B. Jaroch 87'

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Mikolajewski 30'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter meczu to G. Kawałko. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Podbeskidzie zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Sandecja Nowy Sącz.

Oddani fani z dużym zapałem śledzą fascynujące starcia ligi I Liga. Liczące się drużyny futbolowe i zawodnicy jak S. Strozik D. Mikolajewski raz za razem gwarantują fantastycznym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Walki między zawodnikami z ligi są zażarte, rzadko bywa jednoznacznie, że potyczki nie są warte uwagi. Systematycznie trafiamy na bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, wyśmienite bramki oraz asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich iprzeglądać mecze futbolowe popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Resovia Rzeszów i Podbeskidzie w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Stal.