Mecz pomiędzy Podbeskidzie oraz Górnik Łęczna zakończony wynikiem 1-0 na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-10-08 15:30

Dnia 2022-10-08 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Podbeskidzie a Górnik Łęczna.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Podbeskidzie i Górnik Łęczna zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: K. Biliński 30' 1-0

Żółte kartki Podbeskidzie: E. Bonifacio 19' K. Welniak 78' K. Drzazga 89' M. Sitek 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Biernat 21' L. Grzeszczyk 43' V. Lykhovydko 88'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Arys. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Podbeskidzie stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Sandecja Nowy Sącz natomiast Górnik Łęczna podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz Zaglebie Sosnowiec.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Składające się z zdolnych napastników/obrońców drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak E. Bonifacio M. Biernat wielokrotnie zaserwowały kapitalnym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty oraz gole, bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, że widowiska nas męczą. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Podbeskidzie i Górnik Łęczna w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.