Mecz Nieciecza - Podbeskidzie, wynik końcowy 2-2

W dniu 2022-10-02 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy Nieciecza a Podbeskidzie.

Pierwsza połowa spotkania między Nieciecza a Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

 

Gole strzelali: Y. Celtik 32' 0-1 Goku K. Karasek 41' 1-1 M. Ambrosiewicz K. Bilinski 43' 1-2 J. Simonsen M. Mesanovic 62' 2-2

Żółte kartki Nieciecza: N. Tekijaski 76' M. Ambrosiewicz 79'

Żółte kartki Podbeskidzie: J. Bieronski 49' E. Bonifacio 60' M. Sitek 89' M. Misztal 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Podbeskidzie: J. Rodriguez 83'

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Nieciecza stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz a Podbeskidzie z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Wierni kibice piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą starcia ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak N. Tekijaski J. Bieronski systematycznie sprawiają wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Walki między graczami ligowymi bywają niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to widowiska nie warte uwagi. Natrafiamy na ostre sytuacje na faul, efektowne asysty czy bramki, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Nieciecza i Podbeskidzie z ligi I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.