Spotkanie Arka Gdynia kontra Podbeskidzie, wynik końcowy 2-2

Dnia 2022-11-12 16:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Arka Gdynia a Podbeskidzie.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Arka Gdynia a Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: K. Czubak 12' 1-0 K. Skora H. Adamczyk 33' 2-0 Goku 50' 2-1 K. Bilinski 80' 2-2

Żółte kartki Arka Gdynia: S. Milewski 56' A. Purzycki 83' J. Gol 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Janota 45' M. Wypych 52' I. Markov 72' K. Drzazga 77'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Arka Gdynia zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Sandecja Nowy Sącz natomiast Podbeskidzie podejmie Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71.

W dzisiejszych czasach oddani kibice z zaangażowaniem śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. S. Milewski M. Janota nieraz zagwarantowały wspaniałym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Obserwujemy nieczyste faule, idealnie wyliczone asysty czy bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy drużynami są niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to spotkania nudne. Zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać mecze piłkarskie ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Arka Gdynia oraz Podbeskidzie z ligi I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.