Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie, wynik spotkania - 2-3

Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie, wynik końcowy 2-3. Dnia 2022-09-11 16:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Chojniczanka Chojnice i Podbeskidzie.

Pierwsza połowa meczu między Chojniczanka Chojnice oraz Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Gole strzelali: K. Bilinski 6' 0-1 M. Misztal F. Karbowy 45' 1-1 K. Bilinski 54' 1-2 M. Janota S. Skrzypczak 73' 2-2 T. Mikolajczak J. Simonsen 90' 2-3 Goku

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: D. Niepsuj 45'

Żółte kartki Podbeskidzie: J. Rodriguez 7' K. Bilinski 24' M. Janota 45'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Chojniczanka Chojnice stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Podbeskidzie z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Górnik Łęczna.

Wierni kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak D. Niepsuj J. Rodriguez nieprzerwanie sprawiają kapitalnym miłośnikom wiele emocji. Walki między graczami okazują się zażarte, nie często bywa, że spotkania męczą. Obserwujemy wyjątkowe asysty i gole, ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Chojniczanka Chojnice oraz Podbeskidzie z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.