Na obiekcie Stadion Stal dnia 2022-08-27 13:00 miało miejsce spotkanie między Stal Rzeszów oraz Podbeskidzie zakończone wynikiem 5-0

W dniu 2022-08-27 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Stal Rzeszów oraz Podbeskidzie.

Pierwsza część spotkania między Stal Rzeszów a Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-0.

 

Gole strzelali: B. Poczobut 7' 1-0 K. Piątek 10' 2-0 Julio Rodríguez 26' 3-0 D. Olejarka 51' 4-0 B. Wolski 54' 5-0

Żółte kartki Stal Rzeszów: B. Wolski 24' P. Glowacki 90'

Żółte kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter meczu - . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stal Rzeszów stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow. Kolejno natomiast Podbeskidzie podejmie Lechia Zielona Góra. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice.

Oddani fani śledzą interesujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak B. Wolski stale gwarantują kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Ustawicznie obserwujemy wspaniałe asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe walki między drużynami ligowymi bywają nader zaciekłe, nie często okazuje się, że są to widowiska mało interesujące. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, śledzić spotkania piłkarskiej ligi I Liga oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Stal Rzeszów i Podbeskidzie jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Stal.