Spotkanie między Podbeskidzie i Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 0-1 dnia 2022-08-20 13:00

Dnia 2022-08-20 13:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Podbeskidzie a Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie meczu między Podbeskidzie a Puszcza Niepołomice wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: Ł. Sołowiej 82' 0-1

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Sitek 9' D. Mikolajewski 21' K. Bilinski 45' E. Bonifacio 81'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Solowiej 28' H. Tomalski 45' M. Pieczek 68' M. Koj 90' E. Thiakane 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny sędzia meczu - D. Gawęcki. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Podbeskidzie stawi czoła Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Lechia Zielona Góra i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice podejmie Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Stal Stalowa Wola i Wisla Krakow.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak M. Sitek L. Solowiej często zaserwowały kapitalnym fanom wiele wrażeń. Wielokrotnie zdarzają się książkowe asysty czy bramki, bezwzględne faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką gwarantujące smaczku całemu widowisku. Potyczki między drużynami piłkarskimi okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to spotkania nudne. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Podbeskidzie i Puszcza Niepołomice z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.