Chrobry Głogów kontra Podbeskidzie, wynik spotkania - 0-1

Chrobry Głogów kontra Podbeskidzie zakończony wynikiem 0-1.

Po pierwszej połowie meczu między Chrobry Głogów i Podbeskidzie wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-08-14 16:00 na stadionie Stadion GOS rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Chrobry Głogów a Podbeskidzie.

Gole strzelali: K. Biliński 76' 0-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kuzdra 71' R. Mandrysz 73' M. Michalec 87'

Żółte kartki Podbeskidzie: K. Drzazga 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter meczu - M. Szczerbowicz. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Podbeskidzie z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Lechia Zielona Góra.

Wierni fani z dużym zapałem śledzą poczynania w lidze I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak J. Kuzdra K. Drzazga nierzadko zaserwowały fantastycznym sympatykom wiele pozytywnych emocji. Walki między zawodnikami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż są to widowiska nużące. Ustawicznie zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, przepiękne asysty czy bramki zapewniające smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Chrobry Głogów i Podbeskidzie w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion GOS.