Chrobry Głogów - Podbeskidzie, wynik meczu - 1-3

Chrobry Głogów - Podbeskidzie 1-3. Dnia 2022-05-08 16:00 na stadionie Stadion GOS rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Chrobry Głogów a Podbeskidzie.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Chrobry Głogów i Podbeskidzie zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-3.

 

Gole strzelali: K. Bilinski 7' 0-1 K. Bilinski 40' 0-2 Goku 84' 0-3 D. van der Heiden 88' 1-3

Żółte kartki Chrobry Głogów: P. Tupaj 32'

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Scalet 50' J. Rodriguez 57'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia meczu to . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Chrobry Głogów zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Podbeskidzie z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców z zaangażowaniem śledzi starcia w lidze I Liga. Składające się z zdolnych napastników i obrońców futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak P. Tupaj M. Scalet wielokrotnie zaserwowały swoim miłośnikom wiele wspaniałych wrażeń. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi są nader zaciekłe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż są to potyczki usypiające. Bardzo często zdarzają się bezlitosne faule, niezwykłe bramki oraz asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych drużyn jak Chrobry Głogów i Podbeskidzie w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion GOS.