Spotkanie pomiędzy Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec dnia 2022-05-01 10:40 na obiekcie Stadion Miejski - wynik końcowy 0-2

Podbeskidzie - Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 0-2. Dnia 2022-05-01 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: M. Masłowski 51' 0-1 S. Sobczak 64' 0-2

Żółte kartki Podbeskidzie: E. Bonifacio 43' J. Rodriguez 85'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 37' M. Maslowski 41'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Podbeskidzie stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź a Zaglebie Sosnowiec z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Chrobry Głogów.

Liczni fani śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak E. Bonifacio V. Dalic systematycznie gwarantują własnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Stale obserwujemy brutalne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, efektowne asysty oraz gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, że są to potyczki mało interesujące. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga. Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.