Mecz Podbeskidzie kontra Miedz Legnica zakończony wynikiem 1-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Podbeskidzie oraz Miedz Legnica wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-04-14 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy Podbeskidzie a Miedz Legnica.

Gole strzelali: J. Carolina 24' 0-1 K. Biliński 90' 1-1

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Milasius 71' D. Frelek 90' M. Wypych 90'

Żółte kartki Miedz Legnica: D. Tront 18' J. Gammelby 63' K. Zapolnik 66'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny sędzia meczu to P. Pskit. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Podbeskidzie zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec natomiast Miedz Legnica z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą starcia ligi I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. T. Milasius D. Tront raz za razem zapewniają fantastycznym sympatykom wiele przeżyć. Walki pomiędzy drużynami okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż zmagania nas męczą. Ustawicznie trafiamy na przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga. Podbeskidzie oraz Miedz Legnica i ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.