Spotkanie między Korona Kielce i Podbeskidzie zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Suzuki Arena dnia 2022-04-05 18:30

Korona Kielce - Podbeskidzie wynik 2-1.

Pierwsza połowa spotkania między Korona Kielce oraz Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-04-05 18:30 na stadionie Suzuki Arena odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy Korona Kielce a Podbeskidzie.

Gole strzelali: D. Błanik 10' 1-0 Y. Çeltik 51' 1-1 J. Kiełb 90' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 69'

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Wypych 49'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia meczu to P. Pskit. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Korona Kielce stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Podbeskidzie zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Sandecja Nowy Sącz.

Dzisiaj wielu fanów z dużym zapałem śledzi starcia ligi I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak M. Koj M. Wypych wielokrotnie serwują wspaniałym kibicom wiele niezapomnianych emocji. Zmagania między graczami ligowymi bywają zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, iż mecze męczą fana. Zdarzają się spektakularne asysty czy gole, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga. Udział takich lubianych drużyn jak Korona Kielce oraz Podbeskidzie z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Suzuki Arena.