Mecz między Podbeskidzie oraz GKS Katowice na stadionie Stadion Miejski dnia 2021-12-04 11:40: wynik końcowy 1-2

Podbeskidzie kontra GKS Katowice, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Podbeskidzie i GKS Katowice zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2021-12-04 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Podbeskidzie oraz GKS Katowice.

Gole strzelali: F. Szymczak 16' 0-1 K. Biliński 18' 1-1 F. Szymczak 45' 1-2

Żółte kartki Podbeskidzie: J. Bieronski 32' M. Kowalski-Haberek 87'

Żółte kartki GKS Katowice: Z. Wojciechowski 7' B. Jaroszek 51' F. Kozlowski 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny arbiter spotkania to S. Jarzebak. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Podbeskidzie zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast GKS Katowice z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów.

Oddani fani futbolu z entuzjazmem śledzą interesujące poczynania ligi I Liga. Liczące się zespoły futbolowe oraz piłkarze jak J. Bieronski Z. Wojciechowski nieustannie serwują fantastycznym fanom emocje sięgające zenitu. Walki między piłkarzami ligowymi są bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to widowiska usypiające. Często obserwujemy niezwykłe asysty oraz bramki, ostre faule, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Podbeskidzie i GKS Katowice i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.