Spotkanie Odra Opole kontra Podbeskidzie, wynik 1-1

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Odra Opole a Podbeskidzie wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-11-26 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Odra Opole a Podbeskidzie.

Gole strzelali: Joan Román 30' 0-1 J. Szrek 56' 1-1

Żółte kartki Odra Opole: A. Zak 74' M. Tkocz 86' K. Nowak 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: E. Bonifacio 42' D. Mikolajewski 63' Goku 84'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia meczu - P. Malec. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Odra Opole stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów natomiast Podbeskidzie z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa.

Liczna grupa fanów śledzi bardzo interesujące potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak przykładowo A. Zak E. Bonifacio wielokrotnie zapewniły wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się nader bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, że potyczki męczą. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich,przeglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Odra Opole oraz Podbeskidzie jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.