Mecz Podbeskidzie kontra Górnik Polkowice, wynik końcowy 4-0

Podbeskidzie kontra Górnik Polkowice, wynik 4-0. W dniu 2021-11-20 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 18 pomiędzy Podbeskidzie a Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Podbeskidzie a Górnik Polkowice wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Gole strzelali: M. Scalet 8' 1-0 M. Scalet 56' 2-0 K. Biliński 76' 3-0 T. Milašius 79' 4-0

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Milasius 86'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Magdziak 21' B. Zoladz 32' M. Biernat 53' M. Magdziak 59'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: M. Magdziak 59'

Główny arbiter spotkania to . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Podbeskidzie stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71. Kolejno natomiast Górnik Polkowice zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

Bardzo często mnóstwo fanów śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak T. Milasius M. Magdziak nader często zagwarantowały wyborowym kibicom mnóstwo przeżyć. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż potyczki nudzą. Natrafiamy na wyśmienite bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga. Podbeskidzie i Górnik Polkowice jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.