Podbeskidzie vs Widzew Łódź, wynik spotkania - 4-0

Podbeskidzie vs Widzew Łódź, wynik końcowy 4-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Podbeskidzie i Widzew Łódź wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2021-11-13 19:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 17. Zmierzyły się Podbeskidzie oraz Widzew Łódź.

Gole strzelali: K. Biliński 49' 1-0 K. Biliński 53' 2-0 D. Polkowski 86' 3-0 K. Biliński 90' 4-0

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Scalet 69'

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Stepinski 24' M. Grudniewski 58' P. Stepinski 73'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Widzew Łódź: P. Stepinski 73'

Główny arbiter spotkania - . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Podbeskidzie stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast Widzew Łódź zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow.

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą potyczki, które startują w lidze I Liga. Interesujące drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak M. Scalet P. Stepinski nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym fanom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się przepiękne gole oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż zmagania męczą kibica. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Podbeskidzie i Widzew Łódź z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.