Mecz między Podbeskidzie i Chrobry Głogów na stadionie Stadion Miejski dnia 2021-10-31 17:00: wynik 2-1

 

Pierwsza połowa spotkania między Podbeskidzie a Chrobry Głogów zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2021-10-31 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Podbeskidzie a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: M. Bochnak 41' 0-1 Joan Román 45' 1-1 K. Biliński 90' 2-1

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Mikolajewski 81' F. Laskowski 85'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Michalec 84'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Podbeskidzie stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Chrobry Głogów z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i ŁKS Łódź.

Liczna grupa kibiców z zapałem śledzi pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Interesujące zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak D. Mikolajewski M. Michalec wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym fanom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Potyczki między drużynami piłkarskimi okazują się nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to mecze drętwe. Trafiamy na wspaniałe asysty oraz bramki, ostre sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego względu warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak Podbeskidzie oraz Chrobry Głogów w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.