Mecz Stomil Olsztyn kontra Podbeskidzie, wynik końcowy 2-4

Stomil Olsztyn kontra Podbeskidzie, wynik 2-4.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Stomil Olsztyn i Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 2-3. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-4.

W dniu 2021-10-21 16:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Stomil Olsztyn i Podbeskidzie.

Gole strzelali: K. Biliński 4' 0-1 K. Biliński 9' 0-2 G. Merebashvili 23' 0-3 Ł. Moneta 26' 1-3 K. Żwir 35' 2-3 J. Bieroński 66' 2-4

Żółte kartki Stomil Olsztyn: M. Fundambu 21' F. Szabaciuk 53' K. Zwir 62' P. Mikita 70'

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Frelek 50' E. Bonifacio 51' M. Roginic 80' J. Bieronski 83'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn: K. Zwir 75'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter spotkania to K. Kiełczewski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Stomil Olsztyn stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Korona Kielce natomiast Podbeskidzie zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Mnóstwo kibiców śledzi interesujące starcia, które startują w lidze I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak M. Fundambu D. Frelek nieustannie sprawiają pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wrażeń. Trafiamy na ostre faule, wyśmienite asysty oraz bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Interesujące walki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to widowiska nudne. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Stomil Olsztyn i Podbeskidzie z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion OSiR.