Spotkanie między Podbeskidzie oraz Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 2-0 na stadionie Stadion Miejski

Po pierwszej połowie spotkania między Podbeskidzie oraz Resovia Rzeszów wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2021-09-26 10:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Podbeskidzie a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: Goku 2' 1-0 G. Merebashvili 48' 2-0

Żółte kartki Podbeskidzie: G. Merebashvili 68'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Mroz 26' D. Hilbrycht 86'

Czerwone kartki Podbeskidzie: K. Bilinski 31'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Podbeskidzie zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn oraz Sandecja Nowy Sącz a Resovia Rzeszów zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak G. Merebashvili M. Mroz nieustannie serwują wspaniałym kibicom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Systematycznie trafiamy na ostre faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, książkowe asysty czy gole gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko potyczki między graczami zdarzają się nader zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się, że są to spotkania statyczne. Warto więc przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga. Podbeskidzie oraz Resovia Rzeszów oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.