Spotkanie ŁKS Łódź - Podbeskidzie, wynik 1-2

Dnia 2021-09-18 10:40 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy ŁKS Łódź a Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między ŁKS Łódź a Podbeskidzie wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: P. Janczukowicz 22' 1-0 M. Scalet 44' 1-1 M. Roginić 68' 1-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Wolski 70'

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Mikolajewski 38' G. Merebashvili 43' M. Roginic 73' M. Scalet 80' E. Bonifacio 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu ŁKS Łódź stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Podbeskidzie z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica.

W dzisiejszych czasach kibice z entuzjazmem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak M. Wolski D. Mikolajewski nieustannie sprawiają wyśmienitym fanom emocje zapadające w pamięć. Wielokrotnie zdarzają się efektowne asysty i gole, bezlitosne faule, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między zawodnikami z ligi okazują się bardzo zażarte, nie często bywa, że są to potyczki nużące. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych,oglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. ŁKS Łódź i Podbeskidzie i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion MOSiR.