Na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Podbeskidzie kontra Korona Kielce: 2-3

Podbeskidzie kontra Korona Kielce, wynik końcowy 2-3. Dnia 2021-09-11 10:40 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Podbeskidzie a Korona Kielce.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Podbeskidzie a Korona Kielce zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-3.

 

Gole strzelali: J. Łukowski 18' 0-1 G. Merebashvili 44' 1-1 J. Łukowski 53' 1-2 K. Biliński 59' 2-2 J. Górski 90' 2-3

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Frelek 55' D. Polkowski 61' G. Merebashvili 67' J. Bieronski 90'

Żółte kartki Korona Kielce: K. Forenc 57' M. Koj 83' G. Szymusik 88' Z. Petrovic 90' J. Gorski 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Podbeskidzie zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Resovia Rzeszów a Korona Kielce z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Zaglebie Sosnowiec.

Coraz częściej wierni kibice śledzą pasjonujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Złożone z uzdolnionych zawodników piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak D. Frelek K. Forenc wielokrotnie zapewniają wyśmienitym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy graczami okazują się bardzo zaciekłe, nie często bywa, że widowiska nudzą. Zdarzają się ostre sytuacje na faul, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby śledzić mecze piłkarskie ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Podbeskidzie oraz Korona Kielce w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.